Log in

Luaj në ACR Poker

Kodi promovues i ACR Poker është NEWBONUS.
Ju mund të përdorni kodin kur regjistroheni për të marrë një bonus depozite 100% me bonus pokeri deri në 2000 dollarë në dispozicion.

Tema e parazgjedhur
Tourney-Schedule

Turne Pokeri ACR

Americas Cardroom ofron shumë lojëra dhe turne ekskluzive për lojtarët e saj.

Ju mund të luani variante pokeri si Omaha dhe Texas Hold'em , me një sërë blerjesh të disponueshme për t'iu përshtatur lojtarëve të të gjitha buxheteve, nga profesionistët te lojtarët socialë.

Para të mëdha mund të fitohen duke hyrë në turne në ACR Poker, me shumë miliona jackpot të ofruara rregullisht.

Pavarësisht nëse jeni një lojtar me përvojë, ose plotësisht i ri në lojën e pokerit në internet, do t'ju pëlqejë të luani në ACR !

Bonusi i mirëseardhjes ACR

ACR Poker ofron një bonus bujar për lojtarët e rinj. Deri në $2000 në para bonus mund të kërkohen kur regjistroheni me kodin promovues të ACR Poker NEWBONUS.

Kodi NEWBONUS lejon lojtarët e rinj të marrin bonusin më të madh të disponueshëm.

Ne kemi të gjithë informacionin që ju nevojitet për hapjen e një llogarie në ACR Poker dhe marrjen e bonusit të mirëseardhjes.

Welcome-Bonus
Registration

ACR Poker Regjistrimi

Regjistrimi i një llogarie të re në ACR është i shpejtë dhe i lehtë.

ACR Poker është i disponueshëm në të gjithë botën, duke lejuar lojtarët e pokerit nga shumë vende të ndryshme të luajnë kundër njëri-tjetrit.

Udhëzuesi ynë për regjistrimin Americas Cardroom do t'ju ndihmojë të hapni shpejt llogarinë tuaj të re të pokerit!

Informacion mbi kodin promovues të ACR Poker

Lojtarët e rinj të pokerit mund të kërkojnë një bonus të madh mirëseardhjeje kur hapin një llogari. Pasi të regjistroheni, ju gjithashtu mund të përdorni të gjitha lojërat e ndryshme dhe turnet ekskluzive që janë të disponueshme në këtë faqe interneti të pokerit!

Përdorni kodin promovues të ACR Poker NEWBONUS kur regjistroheni për të garantuar që të merrni bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion. Kodi u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonus deri në 2000 dollarë.

Përmbledhja e kodit promovues ACR

Kod promocional NEWBONUS
Bonusi i depozitës 100%
Bonus 2000 dollarë
Promovimet? po

Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin NEWBONUS kur bashkohen për të marrë ofertën më të madhe të bonusit. Kodi vlen deri në $2000 në para bonus kur bëni depozitën tuaj të parë.

Një bonus depozite 100% është në dispozicion për lojtarët e rinj. Depozitoni 25 dollarë ose më shumë dhe vlera e bonusit të depozitës suaj të parë do të përputhet me një maksimum prej 2000 dollarësh.

Nëse depozitoni 100 dollarë, ACR Poker do t'ju japë një bonus pokeri prej 100 dollarësh. Për të marrë bonusin e plotë prej 2000 dollarësh, bëni një depozitë me vlerë 2000 dollarë ose ekuivalentin e monedhës.

Duke u bashkuar me Cardroom në Amerikë

Kodi promovues i ACR Poker NEWBONUS u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion kur regjistrohen. Deri në $2000 është në dispozicion kur ju bashkoheni në dhomën e pokerit.

Të pretendosh bonusin e mirëseardhjes është shumë e lehtë.

Kur hyni në faqen zyrtare të ACR Poker, do të shihni një buton "Krijo llogari të re". Klikoni mbi të dhe ndiqni udhëzimet në ekran, duke siguruar një adresë të vlefshme emaili.

Kur pyeteni në formularin e regjistrimit nëse keni një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS .

Pasi të jeni regjistruar, atëherë mund të kërkoni bonusin tuaj!

Për të marrë bonusin, duhet të bëni depozitën tuaj të parë. Duke përdorur kodin NEWBONUS , do të mund të merrni një bonus depozite 100%.

Bonusi i mirëseardhjes është një ndeshje e lehtë për t'u kërkuar.

Thjesht depozitoni 25 dollarë ose më shumë dhe vlera e asaj depozite fillestare do të përputhet me një maksimum prej 2000 dollarësh.

Pasi të bëni depozitën tuaj të parë, bonusi juaj do të aktivizohet automatikisht, me paratë e bonusit të lëshuara në rritje prej 1$ për çdo 27,5 pikë çmimi që gjeneroni duke luajtur në tavolinat e shumta me para të vërteta të ACR Poker.

Regjistrimi zgjat më pak se një minutë. Pasi të jeni bashkuar dhe të keni bërë depozitën tuaj fillestare, mund të kërkoni bonusin.

Informacion mbi Pokerin ACR

Americas Cardroom , tani më i njohur si ACR Poker është një faqe interneti e licencuar për lojëra që ofron lojëra dhe turne pokeri online për lojtarët në një numër vendesh anembanë botës.

Përveç ofrimit të pokerit në internet për lojtarët e regjistruar, ACR ka gjithashtu një kazino të pajisur mirë, si dhe një libër sportiv që ofron baste për të gjitha sportet kryesore.

Lojtarët e rinj mund të kërkojnë një bonus bujar mirëseardhjeje kur regjistrohen. Pasi të regjistrohen, lojtarët e pokerit mund të shijojnë një sërë lojërash, me Omaha , Texas Hold'em dhe variante të tjera pokeri në dispozicion.

ACR Poker gjithashtu u ofron lojtarëve mundësinë për të hyrë në turne të shumta çdo javë, shumë prej të cilave kanë jackpot me gjashtë ose shtatë shifra.

ACR është miqësore me Bitcoin dhe ofron një gamë të gjerë dhe të larmishme mënyrash pagese, plus ju keni mundësinë të luani poker në internet pa shkarkuar asnjë aplikacion ose softuer.

Nëse ju pëlqen të luani poker në internet, do t'ju pëlqejë të luani në ACR !

ACR Poker FAQs

Cili është kodi promovues i ACR Poker?

Kodi promovues i ACR Poker është NEWBONUS. Përdorni kodin NEWBONUS kur regjistroni një llogari të re në ACR për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

A është ACR Poker i ligjshëm?

Po. Americas Cardroom është një nga destinacionet më të njohura të pokerit në internet. Është në pronësi dhe operuar nga Winning Poker Network, i cili ka ekzistuar që nga viti 2001 kur u lançua për herë të parë si MyPokerNetwork. Pishinat e çmimeve deri në 6 milionë dollarë janë rregullisht të disponueshme në ACR.

Çfarë kriptovalutash pranon ACR Poker?

Në ACR mund të depozitoni duke përdorur Bitcoin , Ripple , Litecoin dhe shumë kriptovaluta të tjera. Në total, pranohen mbi 60 monedha të ndryshme crypto .

Çfarë lojërash mund të luaj në ACR Poker?

Americas Cardroom ka një sërë lojërash duke përfshirë Texas Hold'em dhe Omaha.