Log in
  ACR Poker Regjistrimi

  ACR Poker Regjistrimi

  Informacion mbi regjistrimin e ACR Poker - Si të luani poker në faqen zyrtare të Americas Cardroom në vendin tuaj.

  • Informacioni i faqes së internetit të ACR Poker
  • Hapja e një llogarie në ACR Poker
  • Shkarko Poker ACR
  • Aplikacioni ACR Poker
  • ACR Poker Bonus Mirë se vini
  • ACR Poker Regjistrimi FAQ
  ACR Poker është i disponueshëm në vende në të gjithë botën, me mijëra lojtarë poker aktivë në tavolinat e tyre të pokerit në internet çdo javë.

  Në këtë faqe, do të gjeni informacione për hapjen e një llogarie dhe marrjen e bonusit të mirëseardhjes ACR. Ne gjithashtu shpjegojmë se si mund të përdorni Americas Cardroom në vendin tuaj.

  Informacioni i faqes së internetit të ACR Poker


  Dhoma e Pokerit ACRPoker.eu
  Produktet Poker, Kazino, Baste Sportive
  Kod promocional NEWBONUS
  Bonusi i depozitës 100%
  Vlera e bonusit 2000 dollarë
  Depozita minimale 10 dollarë (25 dollarë për t'u kualifikuar për bonusin e mirëseardhjes)
  Promovimet Po – Oferta të rregullta bonus për lojtarët
  E themeluar 2001
  Monedhat Dollarë amerikanë, Bitcoin , Crypto (mbi 60 kriptovaluta)
  Aplikacioni Shkarkim falas në Android. Shfletuesi celular/klienti i kompjuterit është gjithashtu i disponueshëm
  Mbështetje e drejtpërdrejtë po

  Hapja e një llogarie në ACR Poker

  Për të filluar të luani poker në ACR, duhet të hapni një llogari, e cila është e shpejtë dhe e lehtë për t'u bërë.

  Duke përdorur lidhjet në këtë faqe, mund të shkoni direkt në faqen zyrtare Americas Cardroom , ku mund të identifikoheni dhe të hyni në tavolinat e pokerit, librin sportiv dhe kazinonë online.

  Për tu regjistruar:

  1. Shkoni në ACRPoker.eu nëpërmjet kësaj lidhjeje. Lidhjet tona të verifikuara ju çojnë drejtpërdrejt në faqen e regjistrimit në faqen e tyre zyrtare.
  2. Klikoni butonin "Krijo një llogari" për të hapur shpejt një llogari. Vendosni adresën tuaj të emailit dhe krijoni një fjalëkalim unik.
  3. Nëse ju kërkohet një kod promocional, futni kodin promovues të ACR Poker NEWBONUS kur bashkoheni për të marrë bonus deri në $2000.

  Pasi të jeni regjistruar, mund të merrni bonusin tuaj të pokerit dhe të filloni të luani.

  Si një lojtar i ri, ju mund të kërkoni një ndeshje depozite 100%.

  Depozitoni 25 dollarë ose më shumë dhe vlera e bonusit të depozitës suaj të parë do të përputhet me një maksimum prej 2000 dollarësh.

  Nëse depozitoni 100 dollarë, Americas Cardroom do t'ju japë një bonus pokeri prej 100 dollarësh. Depozitoni 2000$ dhe do të merrni bonusin maksimal prej 2000$.

  Shkarko Poker ACR

  Pasi të keni hapur një llogari, identifikohuni në AmericasCardroom.eu. Më pas mund ta shkarkoni softuerin e pokerit ACR direkt në pajisjen tuaj.

  Ju mund të luani në kompjuterin tuaj ose në një pajisje celulare butonin 'Shkarko Tani' dhe mund të shkarkoni klientin e pokerit ACR në pajisjen tuaj të zgjedhur.

  Në kohën e shkrimit, një aplikacion celular i dedikuar ACR Poker është i disponueshëm për pajisjet Android , me një version iOS të aplikacionit në zhvillim.

  Aplikacioni ACR Poker

  Siç u përmend, aplikacioni zyrtar Americas Cardroom është i disponueshëm për pajisjet Android për ata që preferojnë një aplikacion të dedikuar celular sesa të luajnë poker përmes një kompjuteri.

  Pasi të jeni regjistruar, thjesht sigurohuni që jeni identifikuar në kompjuterin tuaj ose pajisjen celulare të zgjedhur dhe klikoni 'Shkarko Tani' përpara se të ndiqni udhëzimet në ekran.

  Pasi të keni përfunduar shkarkimin e shpejtë, klikoni 'Open' dhe më pas klikoni përsëri për të instaluar softuerin e pokerit në pajisjen tuaj.

  Sapo aplikacioni të ketë përfunduar instalimin, mund të klikoni në ikonën e aplikacionit dhe të futni detajet e llogarisë tuaj ACR Poker për të filluar të luani poker!

  ACR Poker Bonus Mirë se vini

  Kodi promovues i ACR Poker NEWBONUS u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion kur regjistrojnë një llogari të re.

  Kodi NEWBONUS funksionon në të gjitha vendet ku ACR është i disponueshëm dhe hap një bonus mirëseardhjeje me vlerë deri në 2000 dollarë.

  Për të kërkuar këtë ofertë fitimprurëse:

  • Regjistroni një llogari të re duke përdorur lidhjet në këtë faqe
  • Klikoni butonin "Krijo një llogari" dhe hapni një llogari siç shpjegohet në këtë faqe
  • Nëse ju kërkohet një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS

  Pasi ta keni bërë këtë, bëni depozitën tuaj të parë të parave reale për të marrë bonusin e mirëseardhjes.

  Pasi të bëni atë depozitë fillestare, do të jeni në gjendje të kërkoni një përputhje 100% të depozitave deri në një maksimum prej $2000.


  ACR Poker website

  ACR Poker Regjistrimi FAQ

  Cili është kodi promovues i ACR Poker?

  Kodi promovues i ACR Poker është NEWBONUS. Ky kod mund të përdoret kur regjistroheni për të zhbllokuar një bonus mirëseardhjeje me vlerë deri në 2000 dollarë.

  A është i ligjshëm ACR Poker?

  ACR Poker, i njohur gjithashtu si Americas Cardroom , është një nga faqet më të njohura të pokerit online në botë. Është në pronësi dhe operuar nga Rrjeti i Pokerit Winning, i cili ekziston që nga viti 2001 kur u lançua për herë të parë si MyPokerNetwork. Pishinat e çmimeve deri në 6 milionë dollarë janë rregullisht të disponueshme në Americas Cardroom.

  A pranon ACR lojtarë nga Shtetet e Bashkuara?

  Po. Lojtarët e pokerit me bazë në USA mund të bashkohen me ACR Poker.

  A e pranon ACR Poker Bitcoin ?

  Po. Americas Cardroom pranon Bitcoin dhe mbi 60 kriptovaluta të tjera.