Log in

Udhëzues për kodin promovues të ACR Poker - Udhëzues i plotë për bonusin e mirëseardhjes dhe kodin NEWBONUS

Phil
04 dhj 2023
Phil Lowe 04 dhj 2023
Share this article
Or copy link
  • Zbuloni se si të përdorni kodin promovues të ACR Poker NEWBONUS kur hapni një llogari
  • Ky kod i verifikuar u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonus mirëseardhjeje deri në 2000 dollarë
  • Udhëzues për depozitat dhe tërheqjet në ACRPoker.eu , mënyrat e pagesës, regjistrimi dhe më shumë!
ACRPoker.eu ofron lojëra dhe turne pokeri në internet për mijëra lojtarë çdo ditë.

E disponueshme në shumë vende të botës, ACR Poker ofron gjithashtu lojëra kazino dhe baste sportive.

Nëse ende nuk i jeni bashkuar kësaj faqeje pokeri online, mund të merrni deri në 2000 dollarë bonus kur të regjistroheni në Kodi promovues i ACR Poker NEWBONUS .

Nëse ju pëlqen të luani poker, bonusi bujar i mirëseardhjes është vetëm një nga arsyet pse duhet të regjistroheni në Americas Cardroom.

Pasi të keni hapur një llogari, mund të keni akses në shumë promovime fitimprurëse dhe turne emocionues. Përveç bonusit të mirëseardhjes së ACR Poker, do të gjeni gjithashtu shumë oferta të rregullta bonus për lojtarët e regjistruar!

Në këtë faqe, do të gjeni përgjigje për disa nga pyetjet më të bëra në lidhje me këtë dhomë popullore pokeri, duke përfshirë të gjithë informacionin që ju nevojitet për kodin promovues të ACR Poker.

Nëse dëshironi të regjistroheni tani, ja se si të bashkoheni shpejt në dhomën e pokerit dhe të merrni bonusin tuaj:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar në faqen zyrtare të internetit të ACR Poker.
  2. Klikoni butonin "Krijo një llogari" dhe më pas plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit.
  3. Kur ju pyesni nëse keni një kod promovues, shkruani kodin NEWBONUS . Ky kod ju lejon të kërkoni bonusin maksimal.

Duhet më pak se një minutë për t'u regjistruar, dhe më pas mund të kërkoni bonusin tuaj dhe të filloni të luani poker online.

Lexoni për të gjitha përgjigjet e pyetjeve tuaja në lidhje me ACR Poker dhe bonusin ACR Poker!

Çfarë është ACR Poker?

ACR Poker është një faqe online pokeri me temën amerikane e themeluar në vitin 2001 dhe u shërben lojtarëve në vende dhe tregje të ndryshme, duke përfshirë në pjesë të Shteteve të Bashkuara, Kanadasë dhe Amerikës Latine.

ACR Poker ofron një sërë lojërash dhe turnesh pokeri, si dhe lojëra kazino online dhe baste sportive.

A ka ACR Poker bonus për lojtarët e rinj?

Po. Regjistrohuni me kodin promovues të ACR Poker NEWBONUS për të marrë një bonus depozite 100% deri në 2000 dollarë.

Kërkohet një depozitë minimale prej 25 $ për t'u kualifikuar për bonusin e mirëseardhjes, i cili paguhet në rritje prej 1 $ për çdo 27,5 pikë çmimi të fituara. Keni 60 ditë nga regjistrimi për të marrë bonusin tuaj prej 2000 dollarësh.

Si e merrni bonusin ACR Poker?

Ju mund të merrni lehtësisht bonusin tuaj të pokerit pasi të jeni regjistruar. Duhet vetëm një minutë për të hapur një llogari dhe për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes, siç shpjegohet këtu:

Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen zyrtare të internetit të ACR Poker.

Klikoni butonin "Krijo një llogari" dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit i cili ju kërkon të jepni adresën tuaj të emailit dhe të krijoni një fjalëkalim.

Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS. Ky kod u jep lojtarëve të rinj ofertën më të madhe të bonusit në dispozicion.

A ka një aplikacion ACR Poker?

Po. Kur regjistroheni në ACRPoker.eu mund ta shkarkoni aplikacionin falas. Aplikacioni ACR Poker është i disponueshëm në desktop (PC) ose Android.

A ka një skadim të Bonusit tim të Depozitës ACR Poker?

Keni 60 ditë nga momenti i regjistrimit për të kërkuar bonusin ACR Poker.

Sa kohë zgjasin tërheqjet e ACR Poker?

Kërkesat për tërheqje në ACR Poker janë përgjithësisht shumë të shpejta, veçanërisht nëse jeni duke përdorur kripto. Disa tërheqje mund të zgjasin 24 orë në varësi të mënyrës së përdorur të pagesës.

A mund të hyj në turne me crypto në ACR Poker?

Po. Në ACR Poker mund të depozitoni dhe luani duke përdorur Bitcoin , Litecoin dhe rreth 60 monedha të tjera crypto .

Si të depozitoj në ACR Poker?

Ju mund të depozitoni dhe tërhiqni në ACR Poker në shumë mënyra të ndryshme. Depozitat mund të bëhen duke përdorur karta krediti, karta debiti, Bitcoin dhe shumë kriptovaluta të tjera.

Si mund të tërheq para nga ACR Poker?

Sigurohuni që jeni regjistruar në llogarinë tuaj ACR Poker dhe zgjidhni opsionin 'Arkëtar'.

Zgjidhni metodën tuaj të preferuar të tërheqjes.

Futni shumën e parave që dëshironi të tërhiqni dhe klikoni 'Tërheqja'. Kërkesa juaj më pas do të përpunohet.

A mund të luani falas në ACR Poker?

Pasi të regjistroheni në ACR Poker, ju mund të luani në një sërë turnesh. Vizitoni hollin e turneut pasi të keni shkarkuar aplikacionin ACR Poker për të parë të gjitha turnet freeroll .

Cili është kodi i bonusit të ACR Poker?

Kodi promovues i ACR Poker NEWBONUS mund të përdoret në të gjitha vendet ku ACRPoker.eu është i disponueshëm. Mund të kërkohet deri në 2000 dollarë.

Si mund të kërkoj bonusin tim ACR Poker?

Pasi të jeni regjistruar në ACRPoker.eu ju mund të merrni bonusin tuaj. Një bonus depozite 100% është i disponueshëm për lojtarët e rinj. Bëni depozitën tuaj të parë dhe ajo do të përputhet deri në një maksimum prej $2000.