Log in
  Aplikacioni ACR Poker

  Aplikacioni ACR Poker

  Shkarkoni aplikacionin ACR Poker falas në Android , iOS , PC ose Mac .

  • Informacioni i aplikacionit ACR Poker
  • Duke përdorur aplikacionin ACR Poker
  • Kodi promovues i ACR Poker
  • Shkarkimi i aplikacionit ACR Poker
  • Pyetjet e shpeshta të aplikacionit ACR Poker

  Aplikacioni ACR Poker

  ACR Poker mund të luhet në PC dhe pajisje celulare.

  Një aplikacion i dedikuar Android është i disponueshëm për lojtarët e pokerit që duan të luajnë përmes një smartphone ose tableti.

  Për të marrë aplikacionin e pokerit, thjesht hyni në llogarinë tuaj dhe më pas klikoni butonin 'Shkarko Tani' që shfaqet në ekranin tuaj. Më pas aplikacioni do të shkarkohet automatikisht në pajisjen që po përdorni.

  Pasi të jetë shkarkuar aplikacioni, hapni skedarin (i cili mund të jetë ruajtur në dosjen tuaj "Shkarko") dhe klikoni opsionin "Instalo".

  Më pas aplikacioni do të instalohet dhe ju mund të identifikoheni menjëherë dhe të filloni të luani në pajisjen tuaj Android .

  Informacioni i aplikacionit ACR Poker


  Aplikacioni Lidhja e shkarkimit
  Android po
  iOS Aplikacioni nis së shpejti
  PC/ Mac po
  Kodi promovues i ACR Poker NEWBONUS
  Shënime: Android OS 6.0 ose më i lartë kërkohet që softueri ACR Poker të funksionojë.

  Duke përdorur aplikacionin ACR Poker

  Aplikacioni ACR Poker Android ju lejon të luani poker në internet nëpërmjet një aplikacioni të dedikuar.

  Mund të depozitoni para, të tërhiqni fitimet, të hyni në turne dhe madje të luani lojëra kazino.

  Mbështetja e klientit është gjithashtu e disponueshme përmes aplikacionit celular ACR Poker.

  Kodi promovues i ACR Poker

  Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues ACR Poker NEWBONUS kur hapin një llogari të re për të marrë një bonus mirëseardhjeje me vlerë deri në $2000.

  Duke përdorur këtë kod, ju do të merrni bonusin më të madh të disponueshëm kur regjistroheni dhe bëni një depozitë të parë.

  Ja se si mund të filloni:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen zyrtare të internetit të ACR Poker .
  2. Klikoni butonin "Krijo një llogari" dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit i cili ju kërkon të jepni një adresë emaili dhe të krijoni një fjalëkalim unik për llogarinë tuaj.
  3. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani NEWBONUS në kutinë e dhënë. Duke përdorur këtë kod, ju mund të kualifikoheni për ofertën maksimale të bonusit.

  Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të kërkoni bonusin tuaj dhe të shkarkoni aplikacionin.

  Ja se si të merrni bonusin e mirëseardhjes së ACR Poker:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re
  • Sigurohuni që të vendosni kodin NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale
  • Pasi ta keni bërë këtë, do të merrni një ndeshje depozitë 100%.

  E thënë thjesht, vlera e depozitës suaj të parë do të përputhet me një maksimum prej $2000.

  Kërkohet një depozitë minimale prej 25 dollarësh për t'u kualifikuar për bonusin, e cila paguhet në rritje prej 1 dollarësh për çdo 27,5 pikë çmimi të fituara.

  Pasi të keni hapur llogarinë tuaj dhe të keni kërkuar bonusin tuaj, më pas mund ta shkarkoni aplikacionin.

  Shkarkimi i aplikacionit ACR Poker

  Ja se si lojtarët e pokerit mund të shkarkojnë aplikacionin zyrtar ACR Poker Android :

  Hyni në llogarinë tuaj ACR Poker në pajisjen tuaj të zgjedhur
  Klikoni butonin "Shkarko Tani" në krye të ekranit
  Zgjidhni softuerin që dëshironi të shkarkoni

  Shkarkimi do të fillojë menjëherë dhe më pas mund ta instaloni në pajisjen tuaj të zgjedhur.

  Pyetjet e shpeshta të aplikacionit ACR Poker

  A ka një aplikacion ACR Poker?

  Po. Aplikacioni celular ACR Poker është i disponueshëm në Android dhe mund të shkarkohet falas kur regjistroheni.

  A ka një aplikacion ACR Poker për iOS ?

  Një aplikacion i dedikuar ACR për pajisjet iOS është planifikuar të lançohet në të ardhmen near .

  Cili është kodi promovues i ACR Poker?

  Kodi promovues Americas Cardroom është NEWBONUS. Përdorni këtë kod për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes kur regjistroheni. Lojtarët e rinj të ACR Poker mund të marrin deri në 2000 dollarë para bonus kur regjistrohen.