Log in
  Turne Pokeri ACR

  Turne Pokeri ACR

  Zbuloni se si të hyni në gamën e gjerë të turneve që janë në dispozicion të lojtarëve të ACR Poker.

  • Kodi promovues i ACR Poker
  • Pyetjet e shpeshta të ACR Poker Tournament

  Turne Pokeri ACR

  Americas Cardroom ofron një gamë të gjerë turnesh që i përshtaten çdo lojtari.

  Do të gjeni një sërë bastesh dhe blerjesh të disponueshme për lojtarët e të gjitha buxheteve, plus që mund të hyni në freeroll, turne high roller dhe shumë më tepër kur luani në ACR.

  Ngjarjet Omaha dhe Hold'Em janë të disponueshme dhe turnet e përditshme që mund të merrni pjesë në ACR Poker përfshijnë:

  • PKO Turbo
  • PKO Hyper
  • Mister Bounty
  • Dyshe Ditore
  • Turbo
  • Satellites Turbo

  Ju gjithashtu do të gjeni ngjarje javore të tilla si Sunday Squeeze , një ngjarje javore e garantuar prej 25,000 dollarësh, e cila është jashtëzakonisht e popullarizuar nga lojtarët.

  Lojtarët e ACR Poker po fitojnë miliona dollarë çdo muaj.

  Hyni në llogarinë tuaj ACR dhe drejtohuni në hollin e turneut për të parë të gjitha turnet dhe ngjarjet aktuale dhe të ardhshme.

  Kodi promovues i ACR Poker

  Për të hyrë në turnetë ACR , do t'ju duhet të identifikoheni ose të hapni një llogari të re.

  Nëse nuk jeni regjistruar ende, duhet vetëm një minutë për të filluar dhe kodi promovues i Americas Cardroom NEWBONUS mund të përdoret për të marrë bonusin më të madh të disponueshëm të mirëseardhjes. Deri në 2000 dollarë në para bonus janë të disponueshme kur bashkoheni me ACR.

  Këtu është një udhëzues për regjistrimin dhe marrjen e bonusit tuaj:

  1. Shkoni te ACRPoker.eu dhe klikoni butonin "Krijo një llogari".
  2. Futni një adresë emaili dhe krijoni një fjalëkalim për ta përdorur me llogarinë tuaj ACR .
  3. Nëse pyeteni në formularin e regjistrimit nëse keni një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS .
  4. Pasi të jeni regjistruar, atëherë mund të kërkoni bonusin tuaj!

  ACR Poker Welcome Bonus
  Për të marrë bonusin, duhet të bëni depozitën tuaj të parë. Duke përdorur kodin NEWBONUS , do të mund të merrni bonus deri në 2000$.

  Bonusi jepet si një ndeshje e drejtpërdrejtë e depozitave 100%. ACR do të përputhet me vlerën e depozitës tuaj të parë deri në një maksimum prej $2000.

  Ky bonus mund të kërkohet në 60 ditët tuaja të para nga regjistrimi dhe paguhet në rritje prej 1 $ për çdo 27,5 pikë çmimi të fituara.

  Duhet më pak se një minutë për t'u regjistruar dhe për të bërë një depozitë, dhe pasi ta keni bërë këtë, mund të kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes.

  Më pas mund të hyni edhe në hollin e turneut për të parë të gjitha turnet e ardhshëm. Thjesht klikoni 'Shkarko Tani' kur identifikoheni në Americas Cardroom për të shkarkuar softuerin e pokerit dhe për të filluar të luani.

  Klikoni në tab 'Tourney' për të parë të gjitha turnet e disponueshme dhe të ardhshme.

  Pyetjet e shpeshta të ACR Poker Tournament

  Çfarë lojërash mund të luaj në Americas Cardroom ?

  ACR ka në dispozicion variante të njohura pokeri, duke përfshirë Texas Hold'em dhe Omaha. Ju do të jeni në gjendje të hyni në shumë turne çdo ditë me një sërë nivelesh blerjesh.

  Në cilat turne mund të marr pjesë në ACR Poker?

  Turnetë kryesore përfshijnë Mo Mo Mo PKO (Turneu më i madh Progressive Knockout në historinë e pokerit), Speciali i së Dielës, Venom PKO dhe Bisha.

  Çfarë mënyrash pagese pranon Americas Cardroom ?

  Ju mund të financoni llogarinë tuaj ACR Poker duke përdorur karta krediti, karta debiti, Bitcoin dhe mbi 60 kriptovaluta të tjera, eWallets dhe transfertë bankare.

  A mund të hyj në turne me crypto në ACR Poker?

  Po. Americas Cardroom pranon Bitcoin dhe mbi 60 monedha të tjera crypto , duke përfshirë Litecoin , Ripple , Tether dhe shumë të tjera.

  Cili është kodi promovues i ACR Poker?

  Kodi promovues i ACR Poker është NEWBONUS. Regjistrohu me këtë kod për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.