Log in
  Kodi promovues i ACR Poker

  Kodi promovues i ACR Poker

  Informacion mbi kodin promovues të ACR Poker - merrni bonusin më të madh të mirëseardhjes duke përdorur këtë kod.

  • Kodi promovues i ACR Poker
  • Si të përdorni kodin promovues ACR Poker
  • ACR Poker Bonus Mirë se vini
  • Informacion mbi Pokerin ACR
  • Pyetjet e shpeshta të kodit të promovimit të ACR Poker

  Gjeni kodet më të fundit promocionale këtu

  Rekomanduar
  Përditësimi i fundit më 24 pri 2024
  ACR Poker është një faqe globale pokeri në internet, që ofron lojëra dhe turne pokeri për mijëra lojtarë çdo ditë, përveç lojërave të kazinosë dhe basteve sportive.

  Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues të ACR Poker NEWBONUS kur regjistrohen për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

  Duke përdorur kodin NEWBONUS kur hyni në dhomën e pokerit, lojtarët e rinj mund të marrin deri në 2000 dollarë para bonus.

  Bonusi jepet si një ndeshje depozite 100% e lehtë për t'u kërkuar.

  Në këtë faqe, ne shpjegojmë se si të përdorni kodin promovues për të marrë bonusin tuaj të mirëseardhjes.

  Kodi promovues i ACR Poker

  Është e lehtë për të filluar në Americas Cardroom. Regjistrimi është një proces i shpejtë dhe i thjeshtë, dhe duhet vetëm një minutë për të hapur llogarinë tuaj dhe për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes.

  Këtu është një udhëzues i lehtë për t'u ndjekur për t'ju ndihmuar të merrni bonusin tuaj të pokerit:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në uebsajtin zyrtar Americas Cardroom .
  2. Klikoni butonin "Krijo një llogari" dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit i cili ju kërkon të jepni një adresë emaili dhe të krijoni një fjalëkalim.
  3. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS . Duke bërë këtë, ju do të jeni në gjendje të merrni bonusin maksimal të mirëseardhjes.

  Llogaria juaj tani është e hapur, dhe ju mund të kërkoni bonusin tuaj dhe të filloni të luani poker online!

  Si të përdorni kodin promovues ACR Poker

  10
  https://www.acrpromocode.com/sq/promo-code/
  Kodi promovues ACR Poker Bonus pokeri ACR

  Shkoni te ACRPoker.eu

  Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar në faqen zyrtare të internetit të ACR Poker ku mund të hapni shpejt dhe me lehtësi një llogari të re.

  Regjistrohu

  Klikoni butonin "Krijo një llogari" dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit.

  Futni kodin promovues të ACR Poker

  Kur ju kërkohet një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS. Kjo ju lejon të merrni bonusin tuaj të mirëseardhjes.

  ACR Poker Bonus Mirë se vini

  Pasi të keni hapur llogarinë tuaj të re duke ndjekur udhëzimet e mësipërme, mund të kërkoni bonusin e mirëseardhjes.

  Një bonus depozite 100% është në dispozicion për lojtarët e rinj. Depozitoni 25 dollarë ose më shumë dhe vlera e bonusit të depozitës suaj të parë do të përputhet me një maksimum prej 2000 dollarësh.

  Për shembull, nëse depozitoni 100 dollarë, do të merrni një bonus pokeri prej 100 dollarësh. Për të marrë bonusin e plotë prej 2000 dollarësh, depozitoni 2000 dollarë.

  Këtu është një udhëzues i shpejtë për të siguruar bonusin e pokerit ACR për lojtarët e rinj:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re Americas Cardroom (nëse ende nuk jeni regjistruar, shihni udhëzimet hap pas hapi në këtë faqe)
  • Përdorni kodin NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional
  • Bëni depozitën tuaj të parë

  Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, do të kualifikoheni për ndeshjen e depozitave 100%.

  Ju lutemi vini re se Bonusi i Depozitës së Parë është vetëm për lojtarët e rinj. Kërkohet një depozitë minimale prej 25 dollarësh për t'u kualifikuar për bonusin, e cila paguhet në rritje prej 1 dollarësh për çdo 27,5 pikë çmimi të fituara.

  Lojtarët e rinj kanë plot 60 ditë nga regjistrimi për të marrë paratë e bonusit.

  Informacion mbi Pokerin ACR

  Americas Cardroom ofron lojëra dhe turne pokeri në internet për lojtarët në një numër vendesh.

  Kjo faqe globale e pokerit është e licencuar dhe e rregulluar, duke ofruar lojë të sigurt dhe të sigurt në internet.

  ACR Poker gjithashtu ofron lojëra kazino dhe baste sportive për lojtarët e regjistruar.

  Kodi promovues NEWBONUS zhbllokon një bonus të madh mirëseardhjeje për lojtarët e rinj dhe faqja e internetit Americas Cardroom , si dhe softueri i pokerit, është i disponueshëm në shumë gjuhë si në PC ashtu edhe në celular.

  Kjo është një dhomë pokeri miqësore Bitcoin , ku mund të depozitoni duke përdorur mbi 60 kriptovaluta të ndryshme.

  ACR Poker ofron një gamë të gjerë lojërash dhe turnesh, me lojtarët që fitojnë miliona dollarë në para çmimesh çdo muaj. Turnetë vijnë me një sërë blerjesh që lejojnë lojtarët e të gjitha niveleve të luajnë, pavarësisht nga buxheti i tyre.

  Mbështetja e klientit është e disponueshme çdo ditë, me Live Chat dhe mbështetjen e emailit të disponueshëm.

  Pyetjet e shpeshta të kodit të promovimit të ACR Poker

  Cili është kodi promovues Americas Cardroom ?

  Kodi promovues i ACR Poker është NEWBONUS. Përdoreni këtë kod kur regjistroheni në Americas Cardroom për të marrë bonusin më të madh të disponueshëm.

  A kam nevojë për një kod promovues ACR?

  Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues të ACR Poker NEWBONUS kur regjistrohen për të siguruar bonusin e tyre të mirëseardhjes. Ju nuk keni nevojë të përdorni një kod promocional në kohën e shkrimit, por duke mos përdorur kodin NEWBONUS rrezikoni të humbisni shumën e plotë të bonusit.