Log in

Kodi promovues i ACR Poker NEWBONUS - Merr bonus deri në $2000 me këtë kod

Phil
04 dhj 2023
Phil Lowe 04 dhj 2023
Share this article
Or copy link
 • Përdorni kodin promovues të ACR Poker NEWBONUS kur regjistroheni
 • Kodi zhbllokon bonusin më të madh të disponueshëm për lojtarët e rinj
 • Merrni deri në 2000 dollarë kur regjistroheni përmes ndeshjes së depozitave 100%.
 • Lojtarët e rinj kanë plot 60 ditë për të kërkuar bonusin
 • Kodet Promo ACR Poker
 • Si të kërkoni bonusin ACR Poker
 • Turne Pokeri ACR
 • menyra pagese
 • Mbështetja e Klientit
 • Pyetjet e shpeshta të kodit të promovimit të ACR Poker
Përdorni kodin promovues të ACR Poker NEWBONUS kur regjistroheni në ACRPoker.eu për të marrë bonus deri në $2000.

Kodi NEWBONUS u jep lojtarëve të rinj të pokerit bonusin më të madh të mirëseardhjes kur regjistrohen në ACR Poker.

ACR Poker është i disponueshëm në shumë vende të botës, duke ofruar lojëra dhe turne pokeri në internet, si dhe lojëra kazino dhe baste sportive.

Kodet Promo ACR Poker


Dhoma e Pokerit
Kod promocional
Bonusi i mirëseardhjes
ACR Poker Bonus Mirë se vini NEWBONUS Deri në 2000 dollarë
Shënim: të gjithë kodet promocionale janë të disponueshme vetëm për lojtarët e rinj të pokerit. Zbatohen termat dhe kushtet.

Kodi promovues i ACR Poker NEWBONUS ju lejon të merrni bonusin më të madh të depozitave në dispozicion kur regjistroheni. Deri në 2000 dollarë mund të kërkohen kur regjistroheni.

Këtu është një udhëzues i thjeshtë për të marrë bonusin ACR Poker:

 1. Regjistrohuni në ACRPoker.eu nëpërmjet kësaj lidhjeje.
 2. Klikoni butonin "Krijo një llogari" dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit i cili ju kërkon të jepni një adresë emaili dhe të krijoni një fjalëkalim unik.
 3. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS . Duke bërë këtë, ju do të jeni në gjendje të merrni bonusin maksimal të mirëseardhjes.

Duhet më pak se një minutë për të përfunduar këtë proces të shpejtë regjistrimi.

Si të kërkoni bonusin ACR Poker

Pasi të jeni regjistruar duke ndjekur hapat e mësipërm, mund të merrni bonusin tuaj të pokerit.

Një bonus depozite 100% është në dispozicion për lojtarët e rinj. Kjo kreditohet në llogarinë tuaj sapo të bëni depozitën tuaj të parë dhe vlen deri në 2000 dollarë.

Ju keni 60 ditë nga dita e regjistrimit për të kërkuar bonusin tuaj. Kërkohet një depozitë minimale prej 25 $ për t'u kualifikuar për bonusin e mirëseardhjes, i cili paguhet në rritje prej 1 $ për çdo 27,5 pikë çmimi të fituara.

Turne Pokeri ACR

Ju mund të hyni në turnetë ACR Poker sapo të jeni regjistruar. Ju mund të zgjidhni të shkarkoni softuerin ACR Poker ose në kompjuterin tuaj ose në një pajisje celulare.

Një aplikacion i dedikuar Android është i disponueshëm për lojtarët e pokerit që duan të luajnë përmes një smartphone ose tableti.

Americas Cardroom ofron një gamë të gjerë turnesh që i përshtaten çdo lojtari, me aksione dhe blerje të disponueshme për t'iu përshtatur lojtarëve të të gjitha buxheteve.

Pasi të jeni regjistruar, do të mund të hyni në freerolle, turne me role të larta dhe shumë më tepër.

Turnetë ditore që mund të hyni në ACR Poker përfshijnë:

 • PKO Turbo
 • PKO Hyper
 • Mister Bounty
 • Dyshe Ditore
 • Turbo
 • Satellites Turbo

Ngjarje më të mëdha javore janë gjithashtu të disponueshme, duke përfshirë Sunday Squeeze , një ngjarje javore e garantuar prej 25,000$ e cila është jashtëzakonisht e popullarizuar me lojtarët e ACR Poker.

Hyni në llogarinë tuaj ACR Poker dhe shkoni në hollin e turneut për të parë të gjitha turnet dhe ngjarjet aktuale dhe të ardhshme.

menyra pagese

Për të depozituar në llogarinë tuaj ACR Poker, ju keni shumë opsione. Metodat e njohura të depozitimit përfshijnë kartat e kreditit, kartat e debitit, Bitcoin dhe mbi 60 kriptovaluta të tjera.

Do të shihni të gjitha opsionet e disponueshme në vendin tuaj kur të identifikoheni në llogarinë tuaj.

Mbështetja e Klientit

Hyni në llogarinë tuaj për mbështetje të drejtpërdrejtë. Ekipi i mbështetjes së klientit të ACR Poker është i disponueshëm 24 orë në ditë përmes bisedës live. Mbështetja me email është gjithashtu e disponueshme.

Pyetjet e shpeshta të kodit të promovimit të ACR Poker

Cili është Kodi Promocional i Pokerit ACR ?

Kodi promovues i ACR Poker është NEWBONUS. Përdoreni atë kur regjistroheni për të zhbllokuar bonusin më të mirë të mirëseardhjes në dispozicion. Mund të kërkohen deri në 2000 dollarë para bonus.