Log in
  Kazino ACR

  Kazino ACR

  Hyni në kazinonë ACR Poker dhe zgjidhni nga një gamë e gjerë lojërash.

  • Slots Cardroom Amerikas
  • Lojëra Pokeri ACR
  • Si të përdorni kodin promovues ACR Poker
  • Si të kërkoni bonusin ACR Poker
  • Pyetjet e shpeshta të kazinosë për kartelat e Amerikës

  Kazino Cardroom në Amerikë

  Edhe pse kryesisht një faqe pokeri në internet, ACR Poker është gjithashtu shtëpia e një kazinoje në internet, me shumë lojëra për të zgjedhur.

  Lojtarët e regjistruar ACR mund të luajnë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe shumë lojëra të tjera klasike të kazinosë. Të gjitha lojërat e kazinosë mund të aksesohen duke u identifikuar në llogarinë tuaj ACR Poker.

  Slots Cardroom Amerikas

  Kazinoja online në ACR Poker ka mbi 100 lojëra elektronike për të zgjedhur.

  Kazinoja Americas Cardroom funksionon me teknologjinë më të fundit dhe është gjithashtu uebsajti i parë në botë që ofron teknologjinë Slots Ride Along.

  Kjo risi lejon shumë lojtarë të luajnë në të njëjtën automat, duke i lënë lojtarët e regjistruar të përjetojnë emocionin e fitores së bashku!

  Kur luani lojëra elektronike në ACR Poker, ju gjithashtu keni mundësinë të fitoni para të mëdha në tabelën e renditjes javore.

  Çdo javë, dy tabela drejtuese prej 5,000 dollarësh janë në dispozicion, me lojtarët që kanë shanse të shumta për të fituar një pjesë të parave.

  ACR Poker Casino

  Lojëra Pokeri ACR

  Shumë lojëra në internet janë të disponueshme kur hyni në kazinonë Americas Cardroom . Ju do të gjeni një shumëllojshmëri lojërash me letra dhe lojëra tavoline të disponueshme kur të identifikoheni, si dhe lojëra të shumta kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë.

  Përveç kësaj, lojtarët e regjistruar mund të hyjnë në pesë slota lojëra elektronike dhe turne blackjack çdo javë, me mbi 15,000 dollarë për t'u fituar çdo javë.

  Ofrohen gjithashtu lojëra elektronike mujore dhe turne blackjack me jackpot me para të mëdha.

  Si të përdorni kodin promovues ACR Poker

  Edhe pse një bonus i dedikuar kazinosë nuk ofrohet nga ACR Poker, lojtarët mund të kërkojnë bonuse duke u regjistruar në dhomën e pokerit.

  Kodi promovues i ACR Poker NEWBONUS u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion kur hapin një llogari të re. Mund të kërkohet bonus deri në 2000 dollarë.

  Regjistrimi zgjat më pak se një minutë, dhe këtu është një udhëzues i shpejtë për t'u bashkuar në kazino:

  1. Shkoni në ACRPoker.eu duke përdorur këtë lidhje të sigurt. Ju çon direkt në faqen zyrtare të ACR Poker.
  2. Regjistrohu duke klikuar butonin "Krijo një llogari".
  3. Plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit i cili ju kërkon të jepni një adresë emaili.
  4. Nëse ju kërkohet një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS në kutinë e dhënë.

  Pasi të jeni regjistruar, mund të kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes.

  Si të kërkoni bonusin ACR Poker

  Pasi të keni hapur llogarinë tuaj të re, mund të filloni të luani lojëra kazino. Megjithatë, një bonus fitimprurës mirëseardhjeje është gjithashtu i disponueshëm për lojtarët e rinj të pokerit.

  Këtu është një udhëzues i lehtë për t'u ndjekur për të kërkuar bonusin:

  • Sigurohuni që jeni regjistruar në llogarinë tuaj të re ACR Poker.
  • Zgjidhni "Llogaria ime" dhe zgjidhni një mënyrë pagese nga lista e ofruar nga arkëtari.
  • Futni kodin NEWBONUS nëse ju kërkohet një kod promocional
  • Zgjidhni sa para dëshironi të depozitoni

  Pasi të keni financuar llogarinë tuaj, mund të kërkoni bonusin e mirëseardhjes.

  Bonusi jepet si një ndeshje depozite 100%. ACR Poker do të përputhet me vlerën e depozitës tuaj të parë deri në një maksimum prej $2000.

  Kërkohet një depozitë minimale prej 25 dollarësh për t'u kualifikuar për bonusin, e cila paguhet në rritje prej 1 dollarësh për çdo 27,5 pikë çmimi të fituara.

  Për të marrë 100 dollarë para bonus, depozitoni 100 dollarë duke përdorur një nga metodat e pranuara të pagesës në Americas Cardroom , si kartat e kreditit, kartat e debitit, Bitcoin ose kriptovalutat e tjera.

  Për të marrë bonusin maksimal prej 2000 dollarësh, depozitoni 2000 dollarë duke përdorur mënyrën tuaj të preferuar të pagesës.

  Pyetjet e shpeshta të kazinosë Americas Cardroom

  Cili është kodi promovues i ACR Poker?

  Kodi promovues i pokerit ACR është NEWBONUS. Regjistrohuni në Americas Cardroom me këtë kod për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

  A mund të luaj lojëra kazino në ACR Poker?

  Po. Edhe pse më i njohur për lojërat dhe turnet e tij në poker, ACR Poker ka gjithashtu një kazino online. Lojtarët e regjistruar kanë qindra lojëra elektronike për të zgjedhur, si dhe lojëra me letra, lojëra tavoline dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

  Çfarë mënyrash pagese pranon ACR Poker?

  ACR Poker pranon karta krediti, karta debiti, Bitcoin dhe mbi 60 kriptovaluta të tjera. Lojtarët gjithashtu mund të depozitojnë dhe tërhiqen duke përdorur eWallets dhe Transfertat Bankare.