Log in
  Rishikimi i Pokerit ACR

  Rishikimi i Pokerit ACR

  Rishikimi i plotë i ACR Poker. Mësoni rreth promovimeve, programeve kompjuterike, lojërave dhe turneve të disponueshme në Americas Cardroom kur të regjistroheni.

  Rishikimi i Pokerit ACR

  • Kodi promovues i ACR Poker
  • Pse të bashkoheni me ACR Poker?
  • Të mirat dhe të këqijat
  • Pro
  • Kundër
  • Software Poker ACR
  • Lojëra dhe Turne
  • Promovimet
  • Opsionet e depozitimit dhe tërheqjes së ACR Poker
  • Shërbimi ndaj klientit
  • ACR Poker Rishikimi FAQ
  I lançuar për herë të parë në 2001, ACR Poker (i njohur gjithashtu si Americas Cardroom ) ofron lojëra dhe turne pokeri në internet për lojtarët në një numër vendesh anembanë botës.

  ACRPoker.eu ofron gjithashtu një sërë lojërash të kazinosë në internet dhe lojtarët e regjistruar mund të bastojnë gjithashtu në shumë sporte të njohura në Librin e Sporteve ACR .

  Faqja e internetit ACR Poker është e disponueshme në shumë gjuhë dhe Americas Cardroom është një nga një numër në rritje i dhomave të pokerit në internet ku mund të depozitoni me Bitcoin dhe kriptovaluta të tjera. Pranohen edhe mënyra të tjera pagese.

  Një bonus bujar është i disponueshëm për lojtarët e rinj. Bonusi i mirëseardhjes prej $2000 mund të kërkohet kur regjistroheni.

  Kodi promovues i ACR Poker

  Kodi promovues i ACR është NEWBONUS. Kodi mund t'ju sjellë deri në 2000 dollarë para bonus kur regjistroheni.

  Kod promocional NEWBONUS
  Bonusi i depozitës 100%
  Bonusi i mirëseardhjes 2000 dollarë

  Shënim: Të gjithë kodet promocionale janë vetëm për lojtarët e rinj. Zbatohen termat dhe kushtet.

  Ky bonus i ri lojtari është shumë i lehtë për t'u kërkuar. Kur vizitoni faqen zyrtare të internetit të ACR Poker, do të shihni një buton të shënuar 'Krijo një llogari'. Klikoni mbi të, futni një adresë emaili dhe krijoni gjithashtu një fjalëkalim unik për llogarinë tuaj të pokerit.

  undefined

  Nëse ju kërkohet kod promocional kur plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit, shkruani kodin NEWBONUS.

  Pasi të jeni regjistruar, atëherë mund të kërkoni bonusin tuaj.

  Kur të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite 100%, i cili kreditohet menjëherë. Deri në 2000 dollarë mund të kërkohen nëpërmjet kësaj oferte të përputhjes së depozitave.

  Bonusi jepet në rritje prej 1 $ për çdo 27,5 pikë çmimi të fituara dhe është i vlefshëm për 60 ditë pas depozitimit tuaj fillestar, duke ju dhënë shumë kohë për të marrë ofertën maksimale të kthimit të parave.

  Si një lojtar i ri, ju gjithashtu mund të merrni një bonus pokeri prej $50. Kjo jepet si një bonus depozite prej 10%. Ju mund të depozitoni deri në 25 dollarë kur të bashkoheni me Americas Cardroom për t'u kualifikuar për bonusin e mirëseardhjes. Për të marrë bonusin e plotë prej 2000 dollarësh, depozitoni 2000 dollarë.

  Duhet më pak se një minutë për t'u regjistruar dhe për të bërë depozitën tuaj të parë. Sapo ta keni bërë këtë, mund të kërkoni bonusin tuaj!

  Pse të bashkoheni me ACR Poker?

  Americas Cardroom është një dhomë e lehtë për t'u përdorur online pokeri që ofron një gamë të gjerë turnesh që u përshtaten lojtarëve të të gjitha niveleve.

  ACR ofron një sërë aksionesh dhe blerjesh, dhe ju mund të hyni në freerolle, turne me role të larta dhe shumë më tepër kur regjistroheni dhe identifikoheni.

  Ngjarjet Omaha dhe Hold'Em janë të disponueshme, me turne ditore dhe ngjarje ekskluzive javore.
  Miliona dollarë u jepen lojtarëve të regjistruar çdo muaj.

  Bonusi i mirëseardhjes i ACR Poker është bujar dhe është vetëm një arsye për të hapur një llogari.

  Shumë oferta dhe promovime të tjera speciale mund të kërkohen kur jeni aktiv edhe në dhomën e pokerit.

  Mbështetja e klientit është shumë e mirë, me ndihmën e disponueshme përmes Live Chat, emailit dhe mediave sociale.

  Të mirat dhe të këqijat

  Pro

  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  • Shumë lojëra dhe turne
  • Pranon Bitcoin dhe monedha të tjera crypto
  • E disponueshme në shumë gjuhë
  • Aplikacioni Android

  Kundër

  • Nuk disponohet në disa vende
  • Jackpot-et nuk janë aq të mëdha sa ato të ofruara nga disa sajte pokeri

  Software Poker ACR

  Americas Cardroom është i disponueshëm në PC dhe celular, me një aplikacion të dedikuar Android të disponueshëm për shkarkimin e lojtarëve gjithashtu.

  Softueri funksionon mirë në të gjitha pajisjet e testuara, me sallën e pokerit, kazinonë dhe librin e sporteve që të gjitha ngarkohen shpejt dhe funksionojnë pa probleme.

  Nëse dëshironi aplikacionin ACR Poker për Android , thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj dhe më pas klikoni butonin 'Shkarko Tani'. Aplikacioni do të shkarkohet automatikisht në pajisjen tuaj të zgjedhur.

  Instalimi zgjat vetëm një ose dy minuta dhe ju mund të aksesoni shpejt të gjitha zonat e dhomës së pokerit. Kur identifikoheni nëpërmjet aplikacionit zyrtar celular ACR Poker, mund të depozitoni, të luani lojëra dhe të hyni shpejt në turne.

  Mbështetja e klientit është gjithashtu e disponueshme përmes aplikacionit.


  ACR Poker Professional Players

  Lojëra dhe Turne

  ACR Poker ofron një gamë të gjerë lojërash dhe turnesh, me një sërë aksionesh dhe blerjesh që u përshtaten lojtarëve të të gjitha niveleve dhe buxheteve.

  Pokeri Omaha dhe Hold'Em është i disponueshëm dhe turnet e përditshme që mund të hyni në Americas Cardroom përfshijnë:

  • PKO Turbo
  • PKO Hyper
  • Mister Bounty
  • Dyshe Ditore
  • Turbo
  • Satellites Turbo

  Lojtarët e regjistruar mund të hyjnë në freerolle, turne high roller dhe shumë më tepër në ACR.

  Përveç ngjarjeve të përditshme, ju mund të shijoni gjithashtu turne javore si Sunday Squeeze , një ngjarje e garantuar prej 25,000 dollarësh, e cila është jashtëzakonisht e popullarizuar nga lojtarët çdo fundjavë.

  Promovimet

  Pasi të jeni regjistruar dhe të keni kërkuar bonusin e mirëseardhjes, do të keni gjithashtu mundësi të aksesoni promovimet e ndryshme që janë në dispozicion për lojtarët në ACR Poker.

  Të gjitha ato mund të gjenden duke klikuar në tab 'Promovimet' kur jeni identifikuar në llogarinë tuaj.

  Ofertat ndryshojnë rregullisht, por ju mund të prisni të gjeni turne ekskluzive, bonuse depozitash, oferta për kthim parash dhe shumë më tepër.

  ACR Poker Promotions

  Opsionet e depozitimit dhe tërheqjes së ACR Poker

  ACR ofron shumë opsione të ndryshme pagese.

  Për të bërë një depozitë, thjesht klikoni butonin 'Arkëtar' kur jeni të kyçur në llogarinë tuaj dhe ndiqni udhëzimet që shfaqen në ekran.

  Metodat e pranuara të pagesës përfshijnë:

  • Kartat e kreditit
  • Kartat e Debitit
  • Bitcoin
  • Ripple
  • Litecoin
  • Tether dhe mbi 60 kriptovaluta të tjera
  • Skrill
  • Neteller

  Shërbimi ndaj klientit

  Mund të kontaktoni me ekipin e mbështetjes së klientit Americas Cardroom në disa mënyra, me ndihmën 24-orëshe të disponueshme.

  Mbështetja e drejtpërdrejtë është e disponueshme përmes faqes së internetit të ACR Poker, dhe ju mund të prisni të merrni një përgjigje të shpejtë për çdo pyetje dhe pyetje të dërguar me email.

  ACR Poker Rishikimi FAQ

  Çfarë është Americas Cardroom ?

  Americas Cardroom , i njohur tani si ACR Poker, është një dhomë pokeri në internet që u shërben lojtarëve në shumë vende të botës.

  Çfarë mënyrash pagese mund të përdor në ACR Poker?

  Americas Cardroom pranon karta krediti, karta debiti, eWallets , Bitcoin dhe shumë kriptovaluta të tjera.

  Cili është kodi promovues i ACR Poker?

  Kodi promovues i ACR Poker është NEWBONUS. Përdoreni këtë kod kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.