Log in
  ACR Poker Sports

  ACR Poker Sports

  Hyni në Librin Sportiv të Pokerit ACR dhe zgjidhni nga mijëra tregje të basteve sportive, me baste të drejtpërdrejta të disponueshme çdo ditë.

  • Libri sportiv i Amerikës Cardroom
  • ACR Poker Bonus Mirë se vini
  • ACR Poker Sportsbooks FAQs
  ACR Poker ofron baste sportive online për mijëra lojtarë nga e gjithë bota çdo ditë.

  Edhe pse ACR është i njohur për të qenë shtëpia e një faqeje pokeri të klasit botëror, Libri i Sporteve ACR Poker ofron baste para-ndeshjeje dhe live në lojë për shumë sporte.

  Çdo muaj, do të gjeni dhjetëra mijëra ngjarje sportive për të vënë bast.

  Sportet e njohura në librin sportiv përfshijnë bejsbollin, basketbollin, futbollin, futbollin, eSports dhe UFC. Ju mund të bastoni drejtpërdrejt në shumë prej këtyre sporteve dhe në total, ka mbi 25 kategori që mund të gjenden në libër sportiv, me baste politike dhe baste financiare gjithashtu.

  Libri sportiv i Amerikës Cardroom

  Ju mund të bastni për sportet në ACR Poker Cardroom si në desktop ashtu edhe në celular. Ekziston gjithashtu një aplikacion celular i dedikuar ACR për t'u shkarkuar në pajisjet Android .

  Është shumë e lehtë të vish bast në Americas Cardroom. Kur vizitoni faqen zyrtare të ACR Poker, ju do të dërgoheni automatikisht në faqen e pokerit. Në krye të ekranit tuaj do të shihni një buton të shënuar 'Luaj në kazino dhe sporte në çast'. Klikoni këtë për t'u çuar direkt në libër sportiv.

  Në librin sportiv, do të shihni një listë të sporteve të disponueshme në anën e ekranit tuaj. Zgjidhni çdo sport për të parë të gjitha ngjarjet dhe ndeshjet e basteve të disponueshme. Zgjidhni një ngjarje për të parë të gjitha tregjet e basteve që lidhen me të.

  Pasi të keni gjetur tregun ku dëshironi të bastoni, mund ta shtoni përzgjedhjen në fletën tuaj të basteve. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni sa para dëshironi të vini bast ( stake tuaja), më pas klikoni për të konfirmuar bastin.

  Bastet e drejtpërdrejta janë të disponueshme në një numër sportesh nëse dëshironi të bastoni gjatë lojës, dhe të gjitha sportet në librin sportiv të Americas Cardroom kanë shanse konkurruese.

  ACR Poker Sports

  ACR Poker Bonus Mirë se vini

  Kodi promovues i ACR Poker është NEWBONUS . Ky kod ju lejon të merrni bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion kur hapni një llogari.

  Një bonus sportiv i dedikuar nuk është i disponueshëm, por nëse bashkoheni me këtë kod, mund të merrni deri në 2000 dollarë para bonus për t'i përdorur në dhomën e pokerit.

  Për të hapur një llogari:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar te libri zyrtar i sporteve ACR Poker .
  2. Prekni butonin "Krijo një llogari" dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit i cili kërkon që ju të jepni adresën tuaj të emailit. Duhet më pak se një minutë për t'u regjistruar.
  3. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS. Duke përdorur këtë kod, ju mund të kualifikoheni për bonusin më të madh të disponueshëm të pokerit.

  Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të merrni ofertën e regjistrimit. Nëse përdorni kodin NEWBONUS , mund të merrni bonus deri në 2000 dollarë.

  Për të kërkuar bonusin:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re ACR Poker
  • Sigurohuni që të futni kodin NEWBONUS kur ju pyesni nëse keni një kod promocional.
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale dhe do të merrni një bonus depozite 100% me vlerë deri në $2000.

  Ju keni shumë opsione për të zgjedhur kur bëhet fjalë për depozitimin e parave në llogarinë tuaj. Ju mund të depozitoni duke përdorur karta krediti, karta debiti, Bitcoin dhe shumë kriptovaluta të tjera. Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga mënyra të ndryshme eWallets dhe celulare, në varësi të vendit ku jetoni.

  ACR Poker Sportsbooks FAQs

  Cili është kodi promovues i ACR Poker?

  Kodi promovues ACR është NEWBONUS. Përdorni këtë kod promocional kur regjistroheni për të marrë bonusin më të mirë të mirëseardhjes.

  Bëni depozitën tuaj të parë pasi të jeni regjistruar për të marrë një bonus depozite 100% me vlerë deri në 2000 dollarë në Americas Cardroom.

  A ka një aplikacion ACR Poker?

  Po. Aplikacioni celular ACR Poker është i disponueshëm në pajisjet Android . Regjistrohuni për të shkarkuar aplikacionin e dedikuar falas.