Log in

  Kodi promovues i ACR Poker

  promo code brand

  Deposit $2000 Get $2000

  Use promo code NEWBONUS
  Tested Përdorur për herë të fundit 1 orë 12 minuta më parë

  Use code NEWBONUS. Over 18s. Time limits, exclusions and T&Cs apply. Use crypto to deposit into the poker room.

  1
  Reveal bonus code
  Click on the box to see our bonus code
  2
  Open the site
  Register and use the promotion code
  3
  Sign up
  Benefit from exclusive bonus when you sign up
  Visit ACR

  Kodi promovues i ACR Poker është NEWBONUS

  E disponueshme në shumë vende të botës, ACR Poker ofron lojëra dhe turne pokeri në internet për mijëra lojtarë çdo ditë, si dhe lojëra kazino dhe baste sportive.

  Kur regjistroheni si lojtar i ri, mund të merrni bonusin më të madh të disponueshëm duke përdorur kodin promovues të ACR Poker NEWBONUS.

  Kodi NEWBONUS lejon lojtarët e rinj të marrin deri në 2000 dollarë para bonus kur bashkohen.

  Thjesht shkruani kodin NEWBONUS kur të arrini në fushën 'Kodi Promocional' kur plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit dhe do të jeni në gjendje të kërkoni bonusin më të madh të disponueshëm.

  Kodi i promovimit të ACR dhe informacioni i faqes në internet


  Kodi promovues i ACR Poker NEWBONUS
  Bonusi i depozitës 100%
  Bonusi i Pokerit Deri në 2000 dollarë
  Depozita minimale 3 $ (minimumi 25 $ për t'u kualifikuar për bonusin e mirëseardhjes)
  Pranon crypto ? Po – Bitcoin , Ripple , Litecoin dhe mbi 60 monedha të tjera crypto
  Promovimet? po
  Mbështetje e drejtpërdrejtë? po
  Shënim: Kodi promocional është vetëm për lojtarët e rinj. 18+, zbatohen termat dhe kushtet.

  Kodi promovues i ACR Poker

  Është e shpejtë dhe e lehtë të regjistroheni dhe të merrni bonusin tuaj të mirëseardhjes nga Americas Cardroom.

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për t'u regjistruar në faqen zyrtare të internetit të ACR Poker .
  2. Klikoni butonin "Krijo një llogari" dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit, duke siguruar një adresë emaili dhe duke krijuar një fjalëkalim unik.
  3. Nëse ju kërkohet një kod promocional, shkruani kodin NEWBONUS. Duke përdorur këtë kod, ju mund të merrni bonusin më të madh të mirëseardhjes.

  Formulari i regjistrimit merr më pak se një minutë për t'u plotësuar. Pasi ta keni bërë këtë, mund të shkarkoni softuerin e pokerit, të identifikoheni dhe të filloni të luani poker. Ju gjithashtu mund të kërkoni bonusin e mirëseardhjes!

  ACR Poker Bonus Mirë se vini

  Pasi të regjistroheni, mund të kërkoni bonusin tuaj. Një bonus depozite 100% është i disponueshëm për lojtarët e rinj dhe vlen deri në 2000 dollarë.

  Ja se si të merrni bonusin:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re ose regjistrohuni duke përdorur udhëzimet e thjeshta të dhëna në këtë faqe.
  • Përdorni kodin NEWBONUS nëse ju kërkohet një kod promocional.
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale.
  • Më pas mund të kërkoni bonusin.
  • Bonusi i pokerit ACR për lojtarët e rinj është i lehtë për t'u kërkuar.

  Bonusi i mirëseardhjes jepet si një ndeshje depozite 100%. Depozitoni 25 dollarë ose më shumë dhe vlera e bonusit të depozitës suaj të parë do të përputhet me një maksimum prej 2000 dollarësh.

  Për shembull, nëse depozitoni 100 dollarë, do të merrni 100 dollarë bonus pokeri. Për të marrë bonusin e plotë prej 2000 dollarësh, depozitoni 2000 dollarë.

  Ju lutemi vini re se Bonusi i Depozitës së Parë është vetëm për lojtarët e rinj. Kërkohet një depozitë minimale prej 25 dollarësh për t'u kualifikuar për bonusin, e cila paguhet në rritje prej 1 dollarësh për çdo 27,5 pikë çmimi të fituara.

  Si lojtar i ri, ju keni plot 60 ditë nga regjistrimi për t'u dhënë paratë e bonusit.

  undefined

  Luaj Poker në ACR

  Pasi të jeni regjistruar, hyni në llogarinë tuaj të re ACR Poker dhe mund të filloni të luani.

  ACR Poker është i disponueshëm në PC dhe celular, me një aplikacion të dedikuar celular të disponueshëm për pajisjet Android .
  Softueri ACR Poker shkarkohet shpejt dhe lehtë. Sapo softueri të jetë instaluar në pajisjen tuaj të zgjedhur, ju mund të hyni në dhomën e pokerit dhe të shikoni të gjitha lojërat, turnet dhe promovimet e ndryshme që janë në dispozicion të lojtarëve.

  Lojërat dhe turnet Omaha dhe Hold'Em janë të disponueshme në ACR, me turne ditore të disponueshme për lojtarët duke përfshirë:

  • PKO Turbo
  • PKO Hyper
  • Mister Bounty
  • Dyshe Ditore
  • Turbo
  • Satellites Turbo

  Informacion mbi Pokerin ACR

  Americas Cardroom u lançua në vitin 2001 dhe ofron poker online për lojtarët në shumë vende të botës, përveç lojërave të kazinosë dhe basteve sportive.

  Kodi promovues i ACR Poker NEWBONUS mund të përdoret kur regjistroheni për të ndihmuar lojtarët e rinj të marrin bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

  ACR është i disponueshëm në PC dhe celular, ndërsa një aplikacion i dedikuar për pajisjet celulare Android është gjithashtu i disponueshëm.

  ACR Poker pranon Bitcoin dhe mbi 60 monedha të tjera crypto .

  Lojtarët e regjistruar mund të hyjnë në turne të shumta çdo javë, shumë prej të cilëve kanë jackpot të mëdha.

  Pyetjet e shpeshta të kodit të promovimit të ACR Poker

  Cili është kodi promovues Americas Cardroom ?

  Kodi promovues i ACR Poker është NEWBONUS. Lojtarët e rinj që regjistrohen me këtë kod në faqen zyrtare Americas Cardroom mund të marrin bonusin më të mirë të mirëseardhjes që është i disponueshëm.

  Last updated on 28 Feb 2024