Log in

ACR Poker pret The Venom këtë muaj me 12.5 milionë dollarë të garantuara

Phil
02 pri 2024
Phil Lowe 02 pri 2024
Share this article
Or copy link
 • Venom kthehet në ACR Poker këtë muaj
 • 12.5 milionë dollarë në para të garantuara të çmimeve do të jenë të disponueshme
 • Blerjet janë të disponueshme nga 0 $ me të gjithë lojtarët e regjistruar që mund të kualifikohen
 • Lojtarët e rinj mund të regjistrohen me kodin promovues NEWBONUS për të marrë 2000 dollarë bonus!
ACR Venom Tournament April 2024
 • Orari i Venomit për Prill 2024
 • ACR Poker Regjistrimi
Venom kthehet në ACRPoker.eu më vonë këtë muaj me $ 1 2.5 milion në para të garantuara të çmimeve

Të Venom është ACR Poker Seritë dhe satellites më të mëdhenj të pokerit në internet po funksionojnë gjatë gjithë muajit.

Të $ 1 2 , 5 0 0 , 0 0 0 grupi i çmimeve do të thotë se ky do të jetë më i madhi Venom turneu i deritanishëm, me të gjithë lojtarët e regjistruar që mund të hyjnë.

Nëse ende nuk jeni regjistruar, përdorni ACR Poker kodi i bonusit NEWBONUS kur i bashkoheni dhomës së pokerit për të pretenduar deri në $ 2 0 0 0 në para bonus.

Shumë lojtarë do të fitojnë të paktën $ 1 milion para çmimesh.

Të Venom fillon në prill 1 4 dhe blerjet janë të disponueshme nga $ 0.

Orari i Venomit për Prill 2024

Orari për ACR Poker 's $ 1 2.5 m Venom PKO turneu është si më poshtë:

 • Dita 1A - të dielën, prill 1 4
 • Dita 1B - e enjte, prill 1 8
 • Dita 1C - të dielën, prill 2 1
 • Dita 1D - e enjte, prill 2 5
 • Dita 1E - të dielën, prill 2 8
 • Dita 2 - e hënë, prill 2 9
 • Dita 3 - E martë, prill 3 0

Tabela finale zhvillohet të mërkurën, Mund 1 , 2 0 2 4.

ACR Poker Regjistrimi

ACR Poker është i disponueshëm në shumë vende të botës.

Regjistrimi në dhomën e pokerit në internet dhe kërkimi i bonusit të mirëseardhjes është shumë i lehtë.

Për të regjistruar një llogari të re:

 1. Shkoni në ACR Faqja zyrtare e Pokerit duke përdorur lidhjet në këtë faqe
 2. Hapni një llogari duke përdorur kodin promovues NEWBONUS
 3. Bëni depozitën tuaj të parë

Lojtarët e rinj që regjistrohen me NEWBONUS kodi do të jetë i përshtatshëm për të marrë një 1 0 0 % bonusi i depozitës së parë deri në $ 2 0 0 0.

Pasi të regjistroheni, ju mund të filloni të luani poker në internet menjëherë.

Fat të mirë në Venom PKO !