Log in

Venom kthehet në prill me 12.5 milion dollarë të garantuara në ACR Poker

Phil
08 shk 2024
Phil Lowe 08 shk 2024
Share this article
Or copy link
 • Venom kthehet në ACR Poker në prill me 12.5 milion dollarë në para të garantuara të çmimeve në dispozicion
 • Turneu do të jetë Venom më i madh deri më tani me blerje të disponueshme nga 0 $
 • Lojtarët e rinj mund të regjistrohen me kodin promovues NEWBONUS për të marrë 2000 dollarë bonus!
ACR Venom Tournament April 2024
ACR Poker do të presë edicionin e ardhshëm të The Venom në prill, me një të pabesueshme $ 1 2.5 milionë çmime të garantuara.

Venom do të fillojë në prill 1 4 në ACRPoker.eu , me turneun e vendosur për të mposhtur ngjarjen më të lartë të mëparshme të dhomës së pokerit $ 2.5 m.

Satellites do të funksionojë gjatë gjithë muajit prill, dhe $ 1 2.5 Milion GTD Venom do të shohin të shumëfishta $ Kurorëzuan fituesit e 1 m.

Do të ketë shumë mënyra për të fituar tuajin $ 2 , 6 5 0 ndenjëse, duke filluar në $ 0 , plus do të ketë pesë ditë 1 ngjarjet, duke përfshirë tre të diela për herë të parë.

Të gjithë lojtarët e regjistruar mund të hyjnë në këtë turne. Nëse ende nuk i jeni bashkuar dhomës së pokerit, përdorni Kodi promovues i ACR Poker NEWBONUS kur regjistroheni për të marrë deri në $ 2 0 0 0 bonus mirëseardhjeje.

Orari i Prillit Venom

Të $ 1 2.5 m Venom PKO Programi i turneut për këtë prill është si më poshtë:

 • Dita 1A - të dielën, prill 1 4
 • Dita 1B - e enjte, prill 1 8
 • Dita 1C - të dielën, prill 2 1
 • Dita 1D - e enjte, prill 2 5
 • Dita 1E - të dielën, prill 2 8
 • Dita 2 - e hënë, prill 2 9
 • Dita 3 - E martë, prill 3 0

Tabela finale zhvillohet të mërkurën, Mund 1 , 2 0 2 4.

Si të bashkoheni me ACR Poker

ACR Poker mund të aksesohet në vende në të gjithë botën. Të bashkohesh në dhomën e pokerit dhe të marrësh bonusin e mirëseardhjes është shumë e lehtë.

Ja se si të hapni llogarinë tuaj të re:

 1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar në faqen zyrtare të internetit ACR Poker
 2. Regjistroni një llogari të re duke përdorur kodin promovues NEWBONUS
 3. Bëni depozitën tuaj të parë

Lojtarët që krijojnë një llogari kanë të drejtë të marrin një 1 0 0 % bonusi i depozitës së parë deri në $ 2 0 0 0.

Pasi të regjistroheni, ju mund të filloni të luani poker online menjëherë!